DS-PDCL12-EG2 ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ PIR ΟΡΟΦΗΣ
In Stock
Quantity
14-day returns
2-year manufacturer warranty
Εμβέλεια ανίχνευσης: 12m.
Γωνία ανίχνευσης: 360°.
Ζώνες ανίχνευσης: 172.
Ανιχνεύσιμη ταχύτητα κίνησης: 0.3 – 2 m/s.
Ευαισθησία: Χαμηλή, Αυτόματη.
Φίλτρο λευκού φωτός: 6500 lux.
Ψηφιακή αντιστάθμιση θερμοκρασίας: Υποστηρίζεται.
Προστασία creep zone: Υποστηρίζεται.
Ψηφιακή επεξεργασία σήματος: Υποστηρίζεται.
Σφραγισμένο οπτικό σύστημα: Υποστηρίζεται.
Προστασία Tamper: Μπροστινή.
Ένδειξη: Μπλε LED (Συναγερμός).
Τροφοδοσία: 9 έως 16 VDC.
Τυπική τάση λειτουργίας: 12 VDC.
Θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C έως 55°C.
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20°C έως 60°C.
Υγρασία λειτουργίας: 10% έως 90%.
Διαστάσεις: φ101.2 x 32.9mm.
Βάρος: 79gr.
Ύψος εγκατάστασης: 2.4 έως 4m.
Τρόπος εγκατάστασης: Οροφής.
Πεδίο εφαρμογής: Εσωτερικός χώρος.
Έξοδος συναγερμού: Κανονικά κλειστή (NC).
Κατανάλωση ισχύος: Μέγιστο ρεύμα: 13 mA @12VDC / Ρεύμα ηρεμίας: 7 mA @12VDC.